مقالات

بهترین مدل های باکس هدیه برای شب یلدا که می توان در خانه تهیه کرد

بهترین مدل های باکس هدیه برای شب یلدا که می توان در خانه تهیه کرد

اگر بخواهیم از جشن های ایرانی نام ببریم؛ قطعاً بعد از عید نوروز، شب یلدا را به خاطر می آوریم. آداب و رسوم شب یلدا همراه با فال گرفتن و شب نشینی های خانوادگی بسیار لذت بخش خواهد بود. هدیه دادن در چنین شبی، بهانه خوبی برای عشق ورزیدن به عزیزانمان است. اگر هدیه خود را انتخاب کردید اما در بسته بندی و باکس آن ایده خاصی مد نظر ندارید پس در ادامه  با ما همراه باشید.

بهترین مدل های باکس هدیه برای شب یلدا

باکس هدیه شب یلدا با کارتون کفش

یکی از نماد های سفره های شب یلدا هندوانه می باشد. شما به راحتی می توانید با کارتون کفش، یک باکس هدیه هندوانه ای داشته باشید. کافی است از کاغذ های رنگی قرمز و سبز استفاده کنید. در قسمت های بیرونی کارتون از کاغذ رنگی سبز استفاده کنید و با دقت بچسبانید سپس برای قسمت داخلی کارتون، مقوای قرمز را بچسبانید. باکس هندوانه ای شما آماده است و میتوانید با شکلات و گل، هدیه خود را تقدیم کنید.

باکس هدیه شب یلدا با شیشه

اگر قصد دارید خوراکی های خوشمزه شب یلدا را در کنار هدیه خود تقدیم کنید. به شما پیشنهاد می دهیم حتماً از این باکس استفاده کنید چون هر کدوم از خوراکی های خوشمزه با رنگ و لعاب بهتری خودشون رو جلوه می دهند. برای این باکس کافیه سه تا مستطیل به همراه دو مربع  یک اندازه از جنس شیشه تهیه کنید (دقت داشته باشید عرض مستطیل و مربع ها باید یک اندازه باشد). قطعه های شیشه را مانند یک باکس به کمک چسب شیشه بچسبانید. توجه داشته باشید؛ تمیز چسباندن قطعه ها خیلی به زیبایی باکس شما کمک می کند. در انتها چسباندن ربان قرمز بر لبه ی باکس، زیبایی آن را دو چندان می کند. سپس می توانید با سلیقه شخصی خود، به همراه گل های تازه باکس را پر از میوه، خشکبار و شیرینی های تازه کنید.

باکس هدیه شب یلدا با جعبه سفید و مداد رنگی

شب یلدا تو خونه مادر بزرگ و پدر بزرگ یه صفای دیگه ای به خودش میگیرد. مادر بزرگ ها و پدر بزرگ ها با هدیه شب یلدا بیشتر از بقیه خوشحال می شوند. اگر باکس هدیه را نوه ها نقاشی کنند؛ زیباتر و خاص تر خواهند شد. با توجه به سایز هدیه، یک باکس سفید تهیه کنید یا به کمک برگه های سفید و چسب آبکی هر باکسی را  به سفید تبدیل کنید. از بچه های کوچک فامیل و نوه ها بخواهید تا نقاشی هایی از شب یلدا روی باکس بکشند. هر هدیه ای با چنین باکسی به یک هدیه ایده آل تبدیل می شود.

باکس هدیه شب یلدا با پیرینت رنگی

اگر هدیه شما چیزی شبیه کتاب یا هر وسیله ای با قطر کم و مستطیل شکل است در یک باکس ساده قرار دهید. عکس جلد شاهنامه یا دیوان حافظ را از گوگل دانلود کنید و با توجه به ابعاد باکس پیرینت رنگی بگیرید و بر روی باکس بچسبانید. می توانید این هدیه را با یک فال حافظ تقدیم کنید. قطعاً این هدیه همیشه در خاطر عزیزانمان خواهد ماند.

جمع بندی

هدیه دادن در شب یلدا تنها بهانه ایست برای گفتن دوستت دارم برای یک دقیقه بیشتر. اکنون چند مدل باکس ساده که به راحتی می توانید در خانه درست کنید آموزش دادیم که هیچ کجای دیگر شبیه اش نباشد. اگر کمی سلیقه و خلاقیت را چاشنی کار خود کنید حتما می توانید باکس مناسبی را برای هدیه دادن درست کنید. نیازی هم نیست که این سلیقه و خلاقیت، به قول معروف با باکس های لاکچری و گران قیمت باشند. با کم کردن هزینه باکس می توانید هدیه بهتری خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *